Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

33 lata i 3,3 promila. Rekordzista weekendu zatrzymany w Elblągu

Podczas minionego weekendu policjanci prewencji interweniowali 172 razy. Na ulicach wylegitymowali 341 osób. Do wytrzeźwienia trafiło 13 mężczyzn. Nałożono 40 mandaty, 93 razy pouczano i skierowano do sądu 5 wniosków o ukaranie.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
33 lata i 3,3 promila. Rekordzista weekendu zatrzymany w Elblągu

Funkcjonariusze z ruchu drogowego wylegitymowali 167 osób i skontrolowali 156 pojazdów. Zatrzymali 89 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość (w tym 3x50+). Wystawili 66 mandatów i zastosowali 45 pouczeń. Skierowali do sądu 7 wniosków o ukaranie.

Reklama

 Zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Niechlubny rekordzista to 33-latek, który kierował oplem. Został zatrzymany w sobotę (20 maja 2023 r.). Badanie wykazało u niego 3,3  promila alkoholu w organizmie. 

Kolejnym przejawem ignorancji bezpieczeństwa był sternik, którego zatrzymał wodny patrol policji. 64-latek sterował łodzią mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Na drogach Elbląga i powiatu elbląskiego nikt nie zginął. Odnotowano jedynie 20 kolizji.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: To jest Prezydent,a Ty skąd pochodzisz, że wypisujesz takie bzdury,uważaj bo możesz mieć problem .Data dodania komentarza: 23.04.2025, 18:26Źródło komentarza: Żałoba narodowa. Co można w sobotę? Czy będą kary za zabawę na weselu?Autor komentarza: anżejTreść komentarza: anżejowi się styki jarają i to ostro... żałoba narodowa bo zmarł jakiś starszy pan co śmigał w sukienkach i stał na czele największych naciągaczy na świecieData dodania komentarza: 23.04.2025, 16:21Źródło komentarza: Żałoba narodowa. Co można w sobotę? Czy będą kary za zabawę na weselu?Autor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: Serio uwierzyli (policja) że "goście" po 2 latach w Polsce zauważyli plac zabaw dla dzieci. I dziwnym trafem robili zdjęcia gdy były tam dzieciaki?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 15:31Źródło komentarza: Elbląska policja zabrała głos w sprawie cudzoziemców w parkuAutor komentarza: ŁukasTreść komentarza: Przeprosić a za co? Za czujność? Chodzą słuchy że ci sami "inżynierowie" byli widziani też w innych cześciach Elbląga w tym pod szkołą podstawową gdzie też robili zdjęcia.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 15:09Źródło komentarza: Patrol obywatelski w Elblągu. Dlaczego powstał?Autor komentarza: MamaTreść komentarza: Szkoda, że rodzice podawali w komentarzach, że widzieli tych panów kilkukrotnie pod szkołą nr 18 jak nagrywali filmiki jak dzieci wychodzą ze szkoły, a policja nic o tym nie wspomniała.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 07:21Źródło komentarza: Elbląska policja zabrała głos w sprawie cudzoziemców w parkuAutor komentarza: Mex.Treść komentarza: Bardzo łatwo oskarżyć gorzej przeprosić.Data dodania komentarza: 23.04.2025, 06:50Źródło komentarza: Patrol obywatelski w Elblągu. Dlaczego powstał?
Reklama