Pierwsze spotkanie organizacyjno-treningowe dla zawodników i rodziców odbędzie się już w najbliższy wtorek 19.03.2019 o godz. 16.00 w dużej sali SP16. W przypadku sprzyjających warunków pogodowych zajęcia zostaną przeprowadzone na przyszkolnym ORLIKU.
Od kwietnia treningi głównie będą się odbywały na świeżym powietrzu.
Zapraszamy dzieci z klas 4-8.
Rugby TAG to bezkontaktowa odmiana rugby przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Gra polega na przyłożeniu piłki za linią przyłożeń oraz na obronie polegającej na zerwaniu specjalnych szarf przy pasie zawodnika.
Rugby TAG to świetna forma ogólnorozwojowego treningu, a co ważne w pełni bezpieczna dla zawodników!
Klub RUGBY TEAM ELBLĄG i SP16 ELBLĄG









![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze