-1 C
Elbląg
20 stycznia (sobota) 2018, 07:07

reklama1

Express Elbląg to portal wydarzeń, w innym wymiarze. Jako jedyny serwis w Elblągu informuje o tym co ważne i istotne, nie skupiając się jedynie na wiadomościach z miasta. Publikujemy ważne wydarzenia z regionu, krajowe, oraz ze świata. Docieramy do tysięcy osób, Internautów. Reklama u nas to bardzo dobry wybór!

Express Elblag powstał z początkiem lipca 2015 roku i zyskał w szybkim czasie rzesze stałych Czytelników. Każdego dnia odwiedza nas od kilkunastu, do kilkudziesięciu tysięcy unikalnych Internautów, a nasze rekordowe publikacje przeczytały dziesiątki tysięcy osób.

Nasz Facebookowy profil skupia też tysiące fanów, a tygodniowo przybywa od kilkudziesięciu do kilkuset nowych. Elblążanie, Czytelnicy wiedzą, że jako jedyni witamy z Nimi każdy nowy dzień – bez względu na to czy pracujący, czy też nie. Codziennie, nim wzejdzie słońce witamy wszystkich dawką dobrych wiadomości oraz zdjęciem.

ExpressElblag.pl to miał być portal wydarzeń w innym wymiarze i jest. Nie skupiamy się na polityce – lokalnych wojenkach, a staramy się dostrzec pozytywne aspekty życia w naszym mieście. Nie unikamy też trudnych tematów, ale przede wszystkim dajemy Czytelnikom prawo wyrażania własnych opinii w serwisie „Elbląg – Twoja Sprawa!, w którym publikować mogą własne artykuły, zdjęcia i filmy.

Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Przede wszystkim dlatego, że z reklamą docieramy szerzej niż inni. Również dlatego, że miejsca reklamowe na naszych łamach,  są w Elblągu najtańsze, a także dlatego, że zawsze dostosujemy się do potrzeb, oczekiwań i możliwości Klienta. Zachęcamy do współpracy. Poniżej nasza oferta związana z promocją na łamach portalu Express Elbląg.

Pobierz ofertę w .pdf – kliknij tutaj 

Najnowsze Wydarzenia

reklama-kontakt

tel. kontaktowy: +48.882 500 392

Oferta reklamowa oraz możliwości współpracy z portalem www.ExpressElblag.pl. Poniżej prezentujemy powierzchnie reklamowe, dostępne w naszej ofercie dla Firm i Instytucji. Oprócz standardowych rozwiązań reklamowych w formie graficznej, skorzystać Państwo mogą z innych możliwości promocji Państwa Firmy. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu: reklama@expresselblag.pl  

B1 TOP BILBOARD

Bilboard B1 to największe dostępne miejsce reklamowe na naszych łamach. Baner w rozmiarze 1000×300 pikseli widoczny jest w topie portalu, czyli u góry strony głównej i wszystkich podstronach ExpressElblag.pl, a także w każdej publikacji prasowej, opublikowanej na naszych łamach.  

Zapytaj o reklamę – kliknij tutaj.

B2 Bilboard BIG

Bilboard BIG to baner reklamowy w rozmiarze 1000×100 pikseli. Wyświetla się na stronie głównej portalu ExpressElblag.pl, pod blokiem najnowszych wydarzeń, a nad pozostałymi serwisami tematycznymi. Baner, podobnie jak TOP Bilboard wyświetla się na całą szerokość strony. B2 – wyświetla się także w każdym artykule, kategorii i serwisie tematycznym u dołu strony.

Zapytaj o reklamę – kliknij tutaj.

B4 Bilboard PIONOWY

Miejsce reklamowe (B4) to dobrze widoczna reklama na stronie głównej, w prawej części bloku serwisu „Elbląg – Twoja Sprawa!”, a także w samym serwisie w którym publikowane są treści nadesłane przez Czytelników (artykuły, zdjęcia i filmy), a także na podstronach większości kategorii tematycznych i serwisów na naszych łamach.

Zapytaj o reklamę – kliknij tutaj.

B4,5 

– Bilboard – NEWS/BOX

Miejsca reklamowe, obok których użytkownik obojętnie przejść nie może. Bilboard NEWS (B5) pojawia się w treści artykułu. Tym samym reklama dociera do tysięcy użytkowników, Czytelników portalu. Podobnie z miejscem (B4) – Bilboard BOX. To kwadratowe miejsce reklamowe, dostępne w prawej części publikacji prasowych, na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu.

Zapytaj o reklamę – kliknij tutaj.

B6

– ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyróżniony na stronie głównej portalu ExpressElblag.pl artykuł, na stałe pozostaje w archiwum publikacji prasowych naszego portalu. Przygotowanie materiałów prasowych z każdej dziedziny i branży dla Firm i Instytucji. Dodatkowo zamówić Państwo mogą produkcję fotorelacji i relacji wideo.

Zapytaj o reklamę – kliknij tutaj.

B7,B8 Produkcja zdjęć i filmów. Fotorelacji dla Firm i Instytucji z imprez i wydarzeń, na użytek wewnętrzny lub do publikacji w mediach lokalnych i krajowych. W cenie zlecenia, publikacja na łamach portalu Express Elblag. Produkcja wideo relacji – materiałów promocyjnych, reklamowych, relacji w jakości Full HD.

Zapytaj o reklamę – kliknij tutaj.

reklama-kontakt