Reklamy
Strona główna » Reklama w Elblągu

Reklama w Elblągu

bądź widoczny

Wyprzedź konkurencję. Skorzystaj z wyjątkowych możliwości dotyczących budowania wizerunku Twojej Firmy, skutecznej promocji w Elblągu i Regionie.

reklama dźwignią... nie tylko handlu

Sukces Firmy zawsze zależy od promocji własnej marki. Ci, którzy nie inwestują w reklamę – prędzej czy później, bardzo tego żałują. Nie bądź jak oni!

promocja w przystępnej cenie

Istnieje wiele możliwości w reklamowaniu Firmy. Warto promować się intensywnie i w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami.

Najbardziej skuteczna Reklama w Elblągu i Regionie!

JUMP Fitness Maciej Skrobotun z siedzibą w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. 12-go Lutego 25 jest wyłącznym podmiotem uprawnionym do sprzedaży usług i powierzchni reklamowych na łamach portalu.

Maciej Skrobotun od 1 marca 2018 roku jest także współwydawcą portalu ExpressElblag.pl. Portalem zarządza wspólnie z Łukaszem Nosarzewskim. Jest specjalistą w dziedzinie promocji i reklamy. Maciej Skrobotun od wielu lat znany jest z działalności związanej z reklamą i promocją w Elblągu. To także właściciel i współwłaściciel firm, które wnoszą w życie elblążan wiele pozytywnych emocji. Należy do niego Jump Fitness, Escape House czy EMS Trening. Z sukcesami rozwija działalność, bo jak mało kto – zna wszystkie narzędzia, które pozwalają zdobyć popularność i klientów.

Kolejnym projektem Macieja Skrobotuna, jest portal ExpressElblag.pl, którego popularność sprawiła, że już w pierwszym roku działalności, był w czołówce mediów internetowych w całym regionie. Potencjał portalu zamierza wykorzystać do skutecznej reklamy firm z Elbląga i regionu – oferując najlepszą reklamę i promocję banerową, w artykułach, serwisach tematycznych, produkcją spotów filmowych czy poprzezz druk materiałów. Najtańsza i najbardziej skuteczna reklama w regionie – tylko w ExpressElblag.pl.

Zadzwoń już dziś tel. 606 863 549 lub napisz: reklama@expresselblag.pl

Co oferujemy dla Firm i Instytucji?

W ExpressElblag.pl artykuły promocyjne związane z działalnością gospodarczą naszych Czytelników, PUBLIKUJEMY NAJTANIEJ NA RYNKU – mając najlepszą skuteczność w dotarciu do potencjalnych klientów.

Umożliwiamy Państwu rozszerzenie działalności i stałą promocję Państwa Firmy na naszych łamach, w przystępnej cenie na zasadzie abonamentu, np. poprzez zarządzanie serwisem tematycznym w kategorii „Styl Życia”.

Jeżeli np. prowadzicie Państwo butik, salon urody, jubilerski itp. i chcielibyście Państwo dzielić się publikacjami (w stylu bloga) związanymi z obowiązującymi trendami w bliskiej Wam dziedzinie – my taki serwis przygotujemy bezpłatnie. Będą mogli Państwo publikować w nim artykuły, zdjęcia czy filmy, które wyróżnimy na stronie głównej i Facebooku gdzie udało nam się zgromadzić największą spośród elbląskich mediów, rzeszę fanów – blisko 37.000 osób.

To Państwo zdecydujecie jak często pojawiać się będą publikacje, a wszystkie wyróżniać będziemy na stronie głównej i promować w portalach społecznościowych. Taka współpraca z nami możliwa jest w różnych pakietach cenowych, już od 400 zł. miesięcznie.

Promocja banerowa. Przykładowe możliwości publikacji reklam banerowych poniżej. Oferujemy reklamę graficzna, widoczną na stronie głównej portalu, jak i każdej podstronie.

Przy współpracy z ENS Studio, oferujemy Państwu profesjonalną produkcję filmów i spotów reklamowych – najtaniej na rynku – z wykorzystaniem znanych głosów lektorów.

W naszej ofercie kierowanej do Firm i Instytucji posiadamy także: druk materiałów graficznych i banerów wielkoformatowych, folderów, wizytówek. Oferujemy kompleksową obsługę firm – od budowania marki do sukcesów w zdobywaniu klientów.

Poniżej przykładowe statystyki oglądalności portalu
luty 2018

Skontaktuj się ze mną już teraz w sprawie skutecznej promocji Twojej Firmy:
Maciej Skrobotun 

Zadzwoń już dziś tel. 606 863 549 lub napisz: reklama@expresselblag.pl

tworzymy filmy w najniższej cenie

ENS Studio Foto&Film jest kluczowym partnerem portalu ExpressElblag.pl. Zajmujemy się produkcją zdjęć i filmów. Tworzymy  zdjęcia i filmy na każdą okazję. Np. reportaże z rodzinnych uroczystości takich jak: Ślub, Wesele, I Komunia Święta i inne, także komercyjne dla firm i instytucji. Nasza oferta kierowana do właścicieli firm dotyczy profesjonalnych produkcji: spotów promocyjnych, reklam, prezentacji telewizyjnych itp. Za ujęcia z drona nie pobieramy dodatkowych opłat. Dysponujemy największą w Polsce bazą muzyki, współpracujemy z najbardziej znanymi z TV czy rozgłośni radiowych lektorami.

Zobacz nasz przykładowy film promocyjny

Przykładowa produkcja ślubna - klip

Reklamy

Wiadomości Wideo

ENS Studio – produkcja filmów i zdjęć

Śledź Nas

Instagram