Reklamy
Strona główna » O nas

O nas


O wydawcy

Wydawcą portalu ExpressElblag.pl jest Łukasz Nosarzewski i Maciej Skrobotun. JUMP Fitness Maciej Skrobotun z siedzibą w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. 12-go Lutego 25 jest wyłącznym podmiotem uprawnionym do sprzedaży usług i powierzchni reklamowych na łamach portalu. Strategicznym partnerem ExpressElblag.pl w tworzeniu materiałów multimedialnych jest ENS Studio.

Tworzymy media elektroniczne, a naszym założeniem jest przekaz informacji lokalnych, w innym wymiarze, niż powszechnie stosowany w portalach regionalnych. Media, które tworzymy, mają aktywizować lokalną społeczność do podejmowania samodzielnych prób publikacji materiałów prasowych. Z drugiej strony, portale, które wydajemy (obecnie dwa dla Elbląga, a kolejne trzy przygotowujemy dla ościennych miejscowości) mają być Niezależnym źródłem całodobowego dostępu do ważnych lokalnie informacji. Naszą misją jest informować o wszystkim, co ma znaczenie dla mieszkańców, budzi kontrowersje bądź radość, ale zawsze z daleka od polityki. Polityka w naszych portalach to jedynie komunikaty prasowe, na których bazujemy ale też otwartość na publikacje politycznych materiałów przez osoby publiczne, urzędujących polityków czy aspirujących do stanowisk państwowych. Za publikacje takich materiałów nie pobieramy opłat, ponieważ zależy nam aby opinia znanych lokalnie osób, była szerzej poznana przez mieszkańców.

ExpressElblag.pl – to portal, w którym docelowo znajdzie się wiele serwisów tematycznych, które tworzymy biorąc pod uwagę jak najszerszy target odbiorców. Osoby niemal w każdym wieku, znajdą w Expresie coś dla siebie.

ExpressElblag.pl jest w czołówce najpopularniejszych mediów, nie tylko w Elblągu ale także w regionie. Łamiemy standardy w podejściu do klientów biznesowych – reklamodawców. 

W ExpressElblag.pl artykuły promocyjne związane z działalnością gospodarczą naszych Czytelników, PUBLIKUJEMY NAJTANIEJ NA RYNKU – mając najlepszą skuteczność w dotarciu do potencjalnych klientów. reklama@expresselblag.pl.

Umożliwiamy Państwu rozszerzenie działalności i stałą promocję Państwa Firmy na naszych łamach, w przystępnej cenie na zasadzie abonamentu, np. poprzez zarządzanie serwisem tematycznym w kategorii „Styl Życia”. Jeżeli np. prowadzicie Państwo butik, salon urody, jubilerski itp. i chcielibyście Państwo dzielić się publikacjami (w stylu bloga) związanymi z obowiązującymi trendami w bliskiej Wam dziedzinie – my taki serwis przygotujemy bezpłatnie. Będą mogli Państwo publikować w nim artykuły, zdjęcia czy filmy, które wyróżnimy na stronie głównej i Facebooku gdzie udało nam się zgromadzić największą spośród elbląskich mediów, rzeszę fanów – blisko 37.000 osób. To Państwo zdecydujecie jak często pojawiać się będą publikacje, a wszystkie wyróżniać będziemy na stronie głównej i promować w portalach społecznościowych. Taka współpraca z nami możliwa jest w różnych pakietach cenowych, już od 400 zł. miesięcznie. Warto skorzystać.

Umiejętność dokonywania trafnego wyboru treści upowszechnianych przez środki masowej komunikacji pozwala na aktywne uczestniczenie w życiu społecznym i kulturalnym.
Stanisław Juszczyk – Człowiek w świecie elektronicznych mediów – szanse i zagrożenia.
Reklamy

Wiadomości Wideo

ENS Studio – produkcja filmów i zdjęć

Śledź Nas

Instagram