Elbląg: JUMPY z Justyną – recepta na super ciało i kondycję. Najważniejsza zmiana – nowa lokalizacja JUMP Fitness. Teraz zapraszamy na ulicę 12-go Lutego 25 (dawny budynek Świata Dziecka) nasza sala znajduje się, na II piętrze.

ZUMBA W JUMP Fitness!

Jeśli masz ochotę na świetną zabawę, a jednocześnie skuteczny trening oraz niesamowite odprężenie, zapraszamy na zajęcia ZUMBA!!! To dynamiczny, pasjonujący, radosny oraz skuteczny program fitness. Wspomaga ujędrnianie ciała, kształtowanie sylwetki oraz poprawę sprawności fizycznej.

Łatwe do powtórzenia kroki działają na mięśnie pośladkowe, nogi, ramiona, mięśnie korpusu, brzuch i przede wszystkim – serce. Zajęcia ZUMBA to łatwy trening przynoszący efekty, imprezowa atmosfera, niesamowita energia oraz uwolnienie negatywnych emocji. To uczta nie tylko dla ciała, ale i dla duszy.

JUMPY z Justyną – recepta na super ciao i kondycję

Serdecznie zapraszamy, właśnie Ciebie, do Jump Fitness, gdzie na mini trampolinach osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Dobra zabawa, mnóstwo endorfin i setki spalonych kalorii – tak wyglądają zajęcia w Jump Fitness. Treningi na trampolinach przeznaczone są dla każdego – szczególnie polecane dla kobiet, które wracają do aktywności po przerwie lub dopiero zaczynają przygodę z fitnessem.

Idealna amortyzacja pozwala cieszyć się sportem bez obawy o nasze kości i stawy. Najpierw poprawiamy kondycję, a potem modelujemy naszą sylwetkę. Kilogramy spadają a my czujemy się coraz lepiej. W przestronnej, klimatyzowanej sali czekaj na Was doświadczona, pełna energii trenerka Justyna Stelina, Zdecydowanie jesteście w dobrych rękach. Zajęcia na trampolinach prowadzone są w poniedziałki godz. 19.00 i środy o godzinie 19.10 – JUMPY z Justyną. Zapraszamy!

JUMP FORCE – niezwykle skuteczne ćwiczenia

W czwartki o godz. 19.30 zapraszamy na JUMP FORCE. Na zajęciach wzmacniamy całe ciało i modelujemy sylwetkę. Pierwsze co robimy to kondycja.

Po takich zajęciach można biegać po schodach z zakupami i robić 10 przysiadów na półpiętrze i to wszystko bez zadyszki. Dołącz do naszej pozytywnie nastawionej grupy.

JUMP FORCE to:

– poprawa funkcji serca i płuc
– zmniejszenie ryzyka zawału i chorób serca
– wzmocnienie i kształtowanie kluczowych grup mięśniowych
– zwiększenie koordynacji i sprawności ruchowej
– wzrost gęstości kości
– poprawa postawy ciała i stabilności kręgosłupa
– zwiększenie pewności siebie

Ponadto JUMP FORCE to:

– poprawa kondycji ciała
– lepsze samopoczucie
– lepsze krążenie krwi

Aktywne urodziny dla Twojego dziecka

Zorganizuj dla swojego dziecka niezapomnianą imprezę urodzinową – aktywne urodziny na trampolinach. Urodziny w JUMP Fitness to dwie godziny wspaniałej zabawy pod okiem doświadczonego animatora.

Zabawa przeplatana konkursami i zajęciami choreograficznymi. Można zaprosić do 20 dzieci. W specjalnym kąciku na rodziców czeka wygodna kanapa i kącik kawowy. Sala w pełni klimatyzowana. Dodatkowo na urodzinach można zamówić pokaz magii i iluzji (+40 zł). Na sali na raz odbywa się tylko jedna impreza dla jednej grupy (sala wynajęta na wyłączność).

Wejście po godzinie 18.00 oraz w soboty i niedziele znajduje się od strony parkingu ul. Królewieckiej (wejście jak do solarium). Czeka tam na Was pusty o tej porze parking na około 20 samochodów.

Zdjęcia

Komentarze