Prezydent Wróblewski przebrany za rolnika. PiS punktuje prezydenta Wróblewskiego. Dziś, 3 października odbyła się konferencja prasowa PiS, na której politycy tej partii odnieśli się do manipulacji wyborczych Komitetu Wyborczego Wróblewskiego.

„Przypomnę, że my jako pierwsi zaprezentowaliśmy swój program wyborczy, który był szeroko konsultowany z mieszkańcami Elbląga. Program w naszym odczuciu jest realny do zrealizowania i kompleksowy. Prezydent Wróblewski proponuje 6 punktów tematycznych, w naszym odczuciu wiele punktów z jego programu powiela się z punktami naszego programu, są też pomysły, których nie udało się zrealizować przez ostatnie 4 lata” – mówił Rafał Traks.

Rafał Traks odniósł się również do wczorajszych doniesień medialnych dotyczących dzierżawy 11 działek na Modrzewinie z przeznaczeniem na uprawę. (pisaliśmy o tym tutaj)

Rafał Traks pokazał rysunek przedstawiający Witolda Wróblewskiego w stroju rolnika opatrzony napisem: „Witek Wróblewski Twoim Gospodarzem – Tereny pod inwestycje zamieni w pola uprawne” – „Rysunek nie jest naszego autorstwa, znaleźliśmy go w internecie, trzeba przyznać, że internauci ciekawie komentują decyzję prezydenta Wróblewskiego, my się też z tym nie zgadzamy, uważamy że te tereny trzeba jak najszybciej dostosować by duży biznes mógł się do Elbląga sprowadzić” – mówił Rafał Traks.

fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Politycy PiS odnieśli się również do haseł wyborczych Witolda Wróblewskiego: – „Analizowaliśmy hasła wyborcze Komitetu Witolda Wróblewskiego, w moim odczuciu te hasła typu „radosne dziecko”, czy „bezpieczny senior”, „zadowolony pracownik” one mocno tchną PRL-em. Mam wrażenie, że prezydentowi podpowiadali ludzie, którzy z tamtej epoki pochodzą. Hasła są również dowodem tego, że prezydent bardzo wielu rzeczy nie zrealizował” – mówił Marek Pruszak.

fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze