Schetyna, Lubnauer oraz Nowacka murem za Michałem Missanem. Dziś, 20 września o godzinie 15:50 na Bulwarze Zygmunta Augusta, przy moście w ciągu ulicy Wigilijnej w Elblągu Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer oraz Barbara Nowacka oficjalnie poparli Michała Missana, kandydata na prezydenta Elbląga.

„Kaczyński przez wszystkie przypadki wymieniał jak PiS bardzo zaangażuje się w przyszłość Elbląga, tymczasem wszystkie środki na przekop Mierzei zostały zamrożone lub zabrane z tego projektu, ten projekt realnie przestał funkcjonować. Dlaczego? Bo rządzą tymi projektami nieudacznicy, to jest banda misiewiczów, którzy są w tych projektach żeby zarabiać pieniądze, a nie je realizować” – mówił Grzegorz Schetyna.

Lider PO zapowiedział również, że jeśli Koalicja Obywatelska dojdzie do władzy to przywróci Mały Ruch Graniczny – „Pierwszą decyzją po wygranych wyborach, kiedy przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej wejdzie do Ministerstwa Spraw Zagranicznych odwiesi Mały Ruch Graniczny, wrócimy do normalnych relacji sąsiedzkich, to jest po prostu potrzebne Elblągowi, całej części województwa Warmińsko-Mazurskiemu ale także Pomorskiego”

„Bądźcie przy urnach wyborczych 21 października, to będą ważne wybory, bo nie będą dotyczyć tylko samorządów ale tak naprawdę przyszłości, w którą stronę Polska będzie zmierzać. Trzymam kciuki za Elbląg i za Michała Missana” – dodał na koniec Grzegorz Schetyna.

„Elbląg zachwyca i tak jak każde miasto, które było miastem wojewódzkim musi znaleźć swój nowy pomysł na siebie, swój powód, dla którego wszyscy elblążanie będą dumni z Elbląga. Elbląg potrzebuje dobrego gospodarza, takim jakim ma szansę być Michał Missan, człowiek, który ze względu na chociażby swój zawód dobrze czuje ludzi, będzie bliżej ludzi, będzie wsłuchiwał się w potrzeby elblążan” – mówiła Katarzyna Lubnauer.

„Nie tylko inwestycje w infrastrukturę są ważne, ale również inwestycje w ludzi, w ludzi, którzy tu są, którzy decydują się tu być, Elbląg to jedno z tych miast, z których masowo ludzie wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszej pracy i życia, kiedy mogliby tu zostać” – mówiła z kolei Barbara Nowacka.

Wybory odbędą się już 21 października.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze