Kampania przyspiesza, Michał Missan prezentuje spot! Kampania wyborcza w Elblągu przyspiesza, dziś na stronach PKW pojawiły listy kandydatów do Rady Miasta (zobacz kto chce być radnym), a Michał Missan, kandydat na prezydenta Elbląga zaprezentował swój pierwszy wyborczy spot.

Kampania w Elblągu się rozkręca, a to za sprawą Michała Missana, kandydata na prezydenta Elbląga z Koalicji Obywatelskiej, w trakcie kiedy pozostali kandydaci śpią, Michał Missan prezentuje swój spot wyborczy, wcześniej zaprezentował sztab i pomysły na komunikację miejską, jutro z kolei do Elbląga przyjadą z oficjalnym poparciem Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer oraz Barbara Nowacka.

„Miasto to jego mieszkańcy, wielka rodzina, w której każdy musi odnaleźć swoje miejsce i czułą opiekę. Chciałbym sprawić aby elblążanie poczuli, że miasto w którym żyją naprawdę do nich należy. Miasto, w którym można znaleźć dobrze płatną pracę i mieć z niej satysfakcję. Miasto, gdzie demokratycznie wybrana władza szanuje swoich obywateli, wspiera każdą społeczną aktywność, wzmacnia wzajemnie więzi i wspiera najsłabszych” – przekonuje w spocie Michał Missan.

„Elbląg to miasto wielu możliwości pora aby możliwości przed Elblągiem otworzyć” – dodaje Michał Missan.

Michał Missan, kandydat na prezydenta Elbląga stawia na młodych, w spocie otoczony jest dwójką młodych elblążan, którzy są kandydatami na radnych z ramienia Koalicji Obywatelskiej, spot jest dynamiczny, zostały w nim wykorzystane również ujęcia z drona.

Wideo

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze