Skorpion w elbląskiej Biedronce? Mamy stanowisko sklepu. W miniony piątek w Biedronce przy ulicy Węgrowskiej nieznane do tej pory zwierzę ugryzło mężczyznę.

Mężczyzna w miniony piątek robił zakupy w Biedronce przy ulicy Węgrowskiej, gdy sięgał po chipsy skoczyło na niego nieznane do tej pory zwierze i go ugryzło.

Mężczyzna trafił na pogotowie, lekarze podali mężczyźnie leki na alergię. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z biurem prasowym sklepu Biedronka:

„Zweryfikowaliśmy przedstawioną przez Pana sytuację i z naszych ustaleń wynika, że w miniony piątek klient będący osobą dorosłą zgłosił się do personelu wskazanej placówki. Klient uważał, że został ugryziony, wskazał miejsce w sklepie, po czym samodzielnie go opuścił. Obsługa sklepu zabezpieczyła wskazany element i wezwała firmę specjalistyczną, która przekazała próbkę do analizy. Aktualnie czekamy na jej wyniki. Do wskazanego sklepu została również wezwana Państwowa Inspekcja Sanitarna, która nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości. Informujemy także, że Biuro Obsługi Klienta naszej sieci pozostaje w kontakcie z klientem i tą drogą otrzyma on od nas odpowiedź” – poinformowała nas Barbara Tokarz, Menedżer ds. Relacji Zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

Póki co nie wiadomo co to za zwierzę, internauci wskazują, że mógł być to mały skorpion.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze