Kolizja na skrzyżowaniu Płk Dąbka- Węgrowska. Dziś, 10 sierpnia około godziny 10.35 na skrzyżowaniu ulicy Płk Dąbka z ulicą Węgrowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy.

Jak powiedział nam sierżant sztabowy Mateusz Rybicki, z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu do zdarzenia drogowego doszło podczas naprawiania sygnalizacji świetlnej. Kierujący samochodem marki BMW jadąc ulicą Płk Dąbka skręcając w lewo w ulicę Węgrowską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Opel, która jechała od strony Modrzewiny w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Na zdarzenie zostały wysłane wszystkie służby z numeru alarmowego 112 ze względu na dziecko, które podróżowało samochodem marki Opel. Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji.

„Kierujący byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało, ze względu na spore uszkodzenia pojazdów zostały zatrzymane dwa dowody rejestracyjne, kierujący samochodem marki BMW pomimo, że w ostatnim czasie staramy się w miarę możliwości pouczać został ukarany mandatem karnym”- dodał w rozmowie z nami sierżant sztabowy Mateusz Rybicki.

Przez około 30 minut ruch był zablokowany, od godziny 11.00 nie występują już żadne utrudnienia w ruchu.

Zdjęcia

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze