W autobusach i tramwajach w Elblągu prawdziwa sauna. Skrócony czas pracy mają tylko urzędnicy

0
1427

W autobusach i tramwajach w Elblągu prawdziwa sauna. Skrócony czas pracy mają tylko urzędnicy. Nie cichną echa decyzji Urzędu Miasta o skróceniu czasu pracy dla urzędników z powodu upałów, tymczasem prawdziwy koszmar przeżywają kierowcy i pasażerowie autobusów i tramwajów.

Autorzy serwisu pogodowego Info Meteo Elbląg postanowili sprawdzić jaka temperatura panuje w autobusach i tramwajach. – „+41.1st.C gdybyśmy jechali dłużej zapewne wzrosła by do około 50, co najmniej dziwnym był fakt zamkniętego nawiewu w tylnej części omawianego tramwaju” – czytamy na serwisie Info Meteo Elbląg.

Tymczasem w Elblągu na skrócenie czasu pracy póki co mogą liczyć tylko urzędnicy Urzędu Miasta, mieszkańcy Elbląga w znacznej większości nie mogą zrozumieć tej decyzji.

Wielu mieszkańców wskazuje uwagę na to, że nie chodzi o zazdrość,  a o samolubne działanie Urzędu Miasta w tej kwestii, 3 kurtyny wodne ustawione po fali krytyki to jednak trochę za mało.

Być może gdyby UM wcześniej pomyślał o mieszkańcach Elbląga w upalne dni, to elblążanie byliby bardziej wyrozumiali dla tej decyzji… Pojawiają się również głosy, że decyzja o skróceniu czasu pracy urzędnikom to puszczenie oczka w ich kierunku przed wyborami.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze