List do elblążan. „To nasze wspólne miasto”

0
321

W związku z rozpoczętymi przygotowaniami do opracowania budżetu miasta na 2019 rok Michał Missan, Przewodniczący Klubu Radnych PO napisał list do mieszkańców Elbląga, zamieszczamy go na naszych łamach w całości.

Szanowni Elblążanie,

rozpoczęły się już przygotowania do opracowania budżetu miasta na 2019 rok. Jest to właściwy czas, by do budżetu wprowadzić zadania, na których Państwu najbardziej zależy. Chciałbym, żebyście odczuli wreszcie, że jest to nasze wspólne miasto i możecie przez radnych – swoich przedstawicieli – wpływać na gospodarowanie Waszymi wspólnymi pieniędzmi. Niezbędny jest jednak współudział z Państwa strony, nie będę bowiem mógł zabiegać o ważne dla elblążan sprawy, nie znając Państwa marzeń i oczekiwań.

Złe doświadczenie tegorocznego lata, kiedy zlekceważone zostały nasze zabiegi o stworzenie plaży miejskiej czy wprowadzenie innych udogodnień dla znękanych upałem mieszkańców przekonało mnie, że trzeba wcześnie i konsekwentnie zabiegać o zabezpieczenie w budżecie środków na działania poprawiające standard życia codziennego w naszym mieście.

Zachęcam Państwa do zgłaszania na adres mailowy: kontakt@michalmissan.pl wszelkich propozycji – tych niewielkich, bieżących i tych wieloletnich inwestycyjnych. Nie wszystko od razu uda się wprowadzić, ale postaram się przekonać kolegów i koleżanki w Radzie Miasta do ich uwzględnienia.

Michał Missan

Przewodniczący Klubu Radnych PO

Reklamy

Komentarze