Goły i wesoły postawił wszystkie służby na nogi!

0
1663

Goły i wesoły postawił wszystkie służby na nogi! Pewien całkiem wesoły i na dodatek całkiem goły 68-latek w miniony poniedziałek postawił w Braniewie wszystkie służby na nogi, choć interwencja wydała się komiczna, to mogła zakończyć się tragicznie, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie bilans utonięć w tym sezonie.

Był poniedziałek, 6 sierpnia, godzina 18.00 kiedy do służb w Braniewie przyszła informacja o pewnym mężczyźnie, który zażywał kąpieli w Pasłęce i w pewnym momencie zniknął z oczu świadków.

Na miejsce natychmiast udał się patrol policji oraz straż pożarna. Funkcjonariusze policji ujawnili w Pasłęce 68-latka podczas kąpieli, policjanci prosili go o wyjście z wody, ten jednak zbyt dobrze się bawił w wodzie by reagować na prośby policji.

W końcu po kilku prośbach 68-latek postanowił zakończyć pluskanie i całkiem wesoły i całkiem goły wyszedł z wody.

Policjanci szybko zadbali o to by mężczyzna nie paradował nago, a następnie już ubranemu udzielili reprymendy – „68-letni mężczyzna został pouczony przez interweniujących funkcjonariuszy policji” – poinformowała sierż. sztab. Jolanta Sorkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

fot. Łukasz Nosarzewski/Ilustracja do tekstu

Źródło: TVN24/ oprac. Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze