Elbląg. „Czemu nie reagują jak pedofil trzyma dziecko?”

0
5048

Elbląg. „Czemu nie reagują jak pedofil trzyma dziecko?” Elblążanka na swoim profilu na Facebooku zamieściła apel do rodziców: „Pilnujcie i zwracajcie uwagę na swoje i cudze dzieci.”

„Witam chciałabym się z wami podzielić wydarzeniem, które miało miejsce wczoraj przy ul.Jaśminowej przy hotelowcu. Szłam do swojej wspólnoty zbk i zauważyłam na murku dwóch siedzących mężczyzn, jeden z nich trzymał chłopca na kolanach, zwróciło to moją uwagę ponieważ chłopiec miał zwieszoną głowę i ten facet go mocno przytulał . Przechodząc obok nich usłyszałam jak ten co go trzymał mówił: nie wolno ci nic powiedzieć mamie ani tacie, bo wujek… reszty nie usłyszałam, a ten drugi podał chłopcu papierosa, wtedy podbiegłam do nich i kazałam uciekać dziecku i zaczęłam krzyczeć do ludzi, którzy stali przy hotelowcu, czemu nie reagują jak pedofil trzyma dziecko . Nikt nie zareagował tylko jedna pani, że nie widziała” – pisze Pani Magdalena.

„Pobiegłam za chłopcem lecz on wystraszony uciekł.Pewna pani zaprowadziła mnie do matki dziecka. Znalazła chłopca ten wystraszony płakał i powiedział , że ten pan mu obiecał cukierki. A ten facet poszedł na plac zabaw i tam wziął rower od dziewczynki i zaczął uciekać.Zaczęłam krzyczeć do mężczyzn, którzy stali i się przyglądali, żeby go łapali, a oni nic , wiec sama pobiegłam, doszło między nami do szarpaniny , kobieta wezwała policję. Bardzo długo jechali , a mi nikt nie pomógł, gapili się tylko. Policja przyjechała, zabrali go ” – dodaje Pani Magdalena.

W tej sprawie poprosimy o komentarz policję, do tematu powrócimy w tym tygodniu.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze