Lato w Elblągu nie musi być nudne

0
156

Już od prawie dwóch lat Escape House Elbląg zapewnia oryginalną zabawę mieszkańcom Elbląga. W pokojach zagadek tak jak w kinie, koniecznie trzeba zmieniać repertuar aby dostarczać zadowolonym Klientom rozrywkę na coraz wyższym poziomie. Dlatego zapraszamy do najnowszych dwóch pokoi: Babcia Jaga oraz Lekcja anatomii Dr’a Mortisa.

Pokój Babcia Jaga

Przypadkowo trafiasz do domu Babci Jagi. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłe mieszkanie, ale po chwili okazuje się, że kryje w sobie pewną tajemnice. Wśród zwykłych przedmiotów użytku codziennego, napotykasz kombinacje logicznych zagadek, które powoli, krok po krok ujawniają sekrety złej Babci.

Twoim zadaniem jest wcielić się w rolę detektywa, aby odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, które brzmi: KTO i GDZIE? Poziom trudności – TRUDNY Kategoria: Pokój Detektywistyczny. Czas gry – 60 minut.

Lekcja anatomii dr Mortisa

Szalony doktor Mortis powraca, tym razem ukazując nam ciemną stronę swojego dzieciństwa i lat młodości. Z początku wszystko wydaje się normalne, ale z każdą powoli odkrywaną tajemnicą, grzeczny uczeń wprowadza nas w dziwny i przerażający świat. Krew i pourywane części ciała zdają się być dla niego chlebem powszednim… a to tylko wierzchołek góry lodowej. Czy uda Ci odkryć jego tajemnicę i uciec? Poziom trudności – ŚREDNI Kategoria: Horror Czas gry – 60 minut

Co jeszcze w Escape House Elbląg ?

Pokój wirtualnej rzeczywistości VR – Room

Niesamowite emocje tylko w pokoju VR. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i bądź kim chcesz. Kilkadziesiąt torów kolejek z lunaparków całego świata, realistyczne strzelanki, skoki, latanie, boks, co tylko chcesz … – to jest rozrywka na najwyższym poziomie. Od prawie dwóch lat w Escape House Elbląg funkcjonuje pokój VR czyli „wirtualna rzeczywistość”.

VR Room to niezwykłe doświadczenia, dzięki najnowocześniejszej technologi możemy zobaczyć rzeczy niesamowite. Wirtualna Rzeczywistość – określenie to w ostatnim czasie eksplodowało dzięki rozwojowi technologi. Jak nigdy dotąd możliwe jest przeniesienie się w miejsca nieosiągalne w fizycznym świecie. Najnowocześniejsza technologia gogle HTC VIVE oraz potężne stacje obliczeniowe zbudują dla państwa niezapomniane doświadczenie. Najlepiej pobawicie się w 2 lub 3 graczy. Czeka na Was kilkadziesią gier, niezapomniane i niezwykle realne przeżycia. Spróbuj skoczyć z dachu albo poćwiartuj zoombiaka. Takie wrażenia tylko w Escape House Elbląg!

W Escape House Elbląg możesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka. Wystarczy już 6 dzieci aby zrobić nie zapomniane urodziny. Dwie godziny zabawy pod okiem animatora na długo pozostaną w pamięcie wszystkich gości i dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Pokoje zagadek oraz pokój wirtualnej rzeczywistości znajdują się w kompleksie ESCAPE HOUSE Elbląg, przy ul. 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II – piętro) . Rezerwacje tel. 780 123 056.

Aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji wszystkich pokoi znajdziecie na stronie: www.escapehouse.elblag.pl

Reklamy

Komentarze