Sylwester w środku lata. Gigantyczna impreza na Plaży Białej w Krynicy Morskiej

0
3693

Sylwester w środku lata. Gigantyczna impreza na Plaży Białej w Krynicy Morskiej. Za nami półmetek wakacji z tej okazji 31 lipca na Plaży Białej odbyła się impreza – Biały Sylwester.

DJ zapewnił fantastyczną muzykę, a barmani białe bąbelki, nie zabrakło również pokazów sztucznych ogni, w końcu to Sylwester…   to w środku lata, nic więc dziwnego, że impreza przyciągnęła tłumy.

Relację z tego wydarzenia sporządził nasz kluczowy partner filmowy ENS Studio

Plaża Biała w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to malowniczo położona miejscowość na Mierzei Wiślanej. Potencjał związany z atrakcyjnością geograficzną tego miejsca powoduje, iż w ciągu sezonu wakacyjnego „ Plaża Biała” w Krynicy Morskiej oraz Plaża w Piaskach jest odwiedzana codziennie przez liczbę od 10 aż do 40 tysięcy osób w szczytowym okresie.

„ Plaża Biała” przeszła widoczną i stanowczą metamorfozę. Na plaży zaistniał ład i porządek, jednolity wizerunek oraz innowacyjne rozwiązania. Został uruchomiony radiowęzeł działający na całym odcinku centralnej plaży przez który są przekazywane informacje o bezpieczeństwie. Nad bezpieczeństwem na plaży panuje wykwalifikowana kadra Ratowników WOPR.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze