Lidl u zbiegu ulic Ogólnej i Jana Pawła II zostanie otwarty w tym roku!

0
1397

Lidl u zbiegu ulic Ogólnej i Jana Pawła II zostanie otwarty w tym roku! Działka, na której powstaje sklep Lidl jest o powierzchni prawie 1400 m kwadratowych, inwestor kupił ją od miasta już we wrześniu 2015 r. za ponad 5 milionów złotych. Z kolei pozwolenie na budowę uzyskał w lipcu 2017 roku.

Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym sieci Lidl Polska i zapytaliśmy na jakim etapie są prace: – „prace związane z budową nowego sklepu Lidl w Elblągu są w fazie końcowej. Otwarcie planowane jest na III kwartał bieżącego roku. Sklep ten powstanie zgodnie z najnowszymi standardami naszej firmy. Powierzchnia sali sprzedaży wyniesie ok. 1400 m2, powstanie również około 20-stu nowych miejsc pracy. ” – powiedziała w rozmowie z nami Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

To będzie już czwarty Lidl w Elblągu, przypomnijmy, że w ubiegłym roku został otwarty trzeci Lidl przy rondzie NSZZ Solidarność. Pozostałe dwa znajdują się przy ulicy Ogólnej oraz Dębowej. W trakcie przygotowania jest następna inwestycja, piąty sklep tej sieci powstanie w okolicy Reja i Kochanowskiego.

Obecnie w Lidlu sprzedawanych jest około 1.200 produktów należących do ponad 100 marek własnych, których udział w przychodach firmy sięga 70 proc.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze