Uwaga na korki. Na siódemce zderzyły się samochody, dwie osoby nieletnie trafiły do szpitala

0
1171

Uwaga na korki. Na siódemce zderzyły się samochody, dwie osoby nieletnie trafiły do szpitala. Dziś, 20 lipca po godzinie 10.00 na siódemce w stronę Gdańska (m. Kazmierzowo) doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy. Praca strażaków polegała na uprzątnięciu miejsca zdarzenia oraz kierowanie ruchem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Dodge jechał w kierunku Gdańska, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Peugeot.

W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiały dwie osoby podróżujące Peugeotem, jak się dowiadujemy były to osoby niepełnoletnie. Osoby te zostały przetransportowane do szpitala na dalsze badania, ich stan nie zagraża życiu.

Przez ponad godzinę ruch odbywał się wahadłowo, w tej chwili ruch został puszczony w obu kierunkach, policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, kierujący samochodem marki Dodge został ukarany mandatem.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wykonują w tej chwili czynności na kolizję.

Zdjęcia

fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag
fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze