Castorama w Elblągu. Znamy termin otwarcia! Jak informowaliśmy Was już wcześniej Castorama zakupiła nieruchomość znajdującą się w Elblągu przy ulicy Żuławskiej. Przypomnijmy, że byliśmy pierwszym portalem, który poinformował Was, że sklep Castorama powstanie w Elblągu. Informowaliśmy o tym 25 czerwca 2017 roku –  TUTAJ.

Castorama powstaje na 5,5-hektarowej działce przy ulicy Żuławskiej. Oprócz 11 tys. m kw. powierzchni sklepowej, zaoferuje on swoim klientom także blisko 400 miejsc parkingowych.

Na tą wiadomość czekało wielu elblążan, którzy wskazywali, że w Elblągu nie ma marketu budowlanego z prawdziwego zdarzenia i mimo powstania w naszym mieście Centrum Handlowego byli i tak zmuszeni jechać na zakupy budowlane do Gdańska.

Jak przekonują przedstawiciele sklepu Castorama ma zostać otwarta dla klientów pod koniec marca 2019 roku.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii DIY/home improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 76 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze