Kilometrowe kolejki na dworcu po bilet. Powód Cię zaskoczy!

0
3796

Kilometrowe kolejki na dworcu po bilet. Powód Cię zaskoczy! To co się dzieje na dworcu w Elblągu ostatnimi czasy woła o pomstę do nieba, ludzie czekają niekiedy nawet kilka godzin po bilet, a kolejka przypomina te z wielkich wyprzedaży w USA.

Powodem całego zamieszania jest otwarte tylko jedno z trzech okienek. Jak się okazuje powodem tego jest brak chętnych do pracy w okienku kasowym.

Prowadzenie kas spółka zleca firmie zewnętrznej. Jak poinformował Dominik Lebda, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych firma ta z dnia na dzień musiała zamknąć kasy z powodu odejścia pracowników, a nowych, mimo kilku prób nie znalazła.

„Kasa biletowa jest nieczynna z uwagi na to, że dotychczasowy agent zrezygnował z prowadzenia działalności. Bardzo przepraszamy pasażerów za niedogodności. Obecnie trwa postępowanie przetargowe na wyłonienie agenta sprzedaży biletów w kasie biletowej POLREGIO na dworcu PKP w Elblągu i działania te traktujemy priorytetowo. Oferty można składać do 23 lipca br. Jeżeli zostanie wybrany agent, kasa biletowa będzie mogła zostać uruchomiona najwcześniej pod koniec sierpnia” – powiedział Dominik Lebda, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Przypominamy, że bilet można kupić także przez internet.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze