Małgorzata Mazur oraz Ola Bogdan w finale Miss Polski 2018! Wczoraj w Kozienicach odbył się półfinał Miss Polski 2018. O finał, który obędzie się w grudniu walczyło 39 półfinalistek. Półfinał wyłonił 24 finalistki, a wśród nich znalazły się: Małgorzata Mazur z Elbląga oraz Ola Bogdan z Braniewa.

Przypomnijmy, Małgorzata Mazur ma 21 lat Jej największą pasją jest taniec, który trenuje od 9 lat. W wolnym czasie bardzo lubi rysować. Ukończyła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Elblągu. Aktualnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Z kolei Ola Bogdan ma 20 lat . Jest studentką I roku kosmetologii. Aktualnie pracuje w jednej z trójmiejskich galerii handlowych. W marcu zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur 2018.

„Dostałam się do finału Miss Polski 2018!!! Chciałam z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim osobom, które są ze mną od momentu rozpoczęcia mojej przygody w konkursie Miss Polski oraz osobom, które dopiero mają szansę przeżyć to razem ze mną. Ciężko jest mi cokolwiek napisać, ale chcę abyście uwierzyli w swoje marzenia i zrobili wszystko, żeby móc je spełnić” – mówiła po gali półfinałowej Miss Polski 2018 Ola Bogdan.

„Emocje dalej nie opadają, cudowne przeżycia, wspaniałe nowe znajomości i dużo pozytywnej energii. Tak właśnie zapamiętam wyjazd do wspaniałych Kozienic. Moja przygoda dopiero się zaczyna” – powiedziała Małgorzata Mazur.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze