Dziś półfinał Miss Polski 2018. Na scenie wystąpi Małgorzata z Elbląga, Ola z Braniewa oraz Marlena z Wilcząt

0
1820

Dziś półfinał Miss Polski 2018. Na scenie wystąpi Małgorzata z Elbląga, Ola z Braniewa oraz Marlena z Wilcząt. O godzinie 21.00 w amfiteatrze nad jeziorem Kozienickim w Kozienicach odbędzie się gala półfinałowa wyborów Miss Polski 2018.

Do półfinału Miss Polski przystąpi 40 kandydatek z całej Polski, z czego aż 3 z naszego regionu: – Małgorzata Mazur z Elbląga, Ola Bogdan z Braniewa oraz Marlena Tokarewicz z Wilcząt.

Małgorzata Mazur ma 21 lat Jej największą pasją jest taniec, który trenuje od 9 lat. W wolnym czasie bardzo lubi rysować. Ukończyła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Elblągu. Aktualnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Małgorzata Mazur

Ola Bogdan ma 20 lat . Jest studentką I roku kosmetologii. Aktualnie pracuje w jednej z trójmiejskich galerii handlowych. W marcu zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur 2018.

Ola Bogdan

Marlena Tokarewicz ma 21 lat pochodzi z Wilcząt koło Pasłęka, interesuje się zdrowym trybem życia oraz sportem. W konkursie Miss Warmii i Mazur 2018 zdobyła tytuł Wice Miss Warmii i Mazur 2018.

Marlena Tokarewicz

Retransmisja gali półfinałowej konkursu Miss Polski 2018 odbędzie się na antenie TV4 w dniu 3 lipca. Początek o godz. 21.00.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze