Gałuszewska rozpoczęła Dni Elbląga 2018 (Zdjęcia). Zwyciężczyni VII edycji programu Voice of Poland o godzinie 17.00 uroczyście rozpoczęła Dni Elbląga 2018.

Dziś, 22 czerwca rozpoczęła się najbardziej oczekiwana impreza w naszym mieście, czyli Dni Elbląga. Dni Elbląga to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu wydarzeń miejskich. Podczas Dni Elbląga mieszkańcy i turyści będą mieli możliwość uczestniczenia w koncertach topowych gwiazd, a także licznych atrakcjach kulturalnych i rekreacyjno – sportowych.

Dni Elbląga 2018 o godzinie 17.00 rozpoczął Koncert Marty Gałuszewskiej. O godzinie 19.00 wystąpi Margaret.

Marta Gałuszewska to 24-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere.

Marta obecnie na co dzień śpiewa w zespole Divergent, który tworzy ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich zobaczyć na ulicy Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mają akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Ostatnio wykonali nawet megahit 2017 roku – Despacito!

Gałuszewska rozpoczęła Dni Elbląga 2018 (Zdjęcia)

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze