Marlena z Wilcząt oraz Ola z Braniewa w półfinale Miss Polski 2018!

0
3147

W minioną niedzielę 10 czerwca, w Hali Expo – Łódź odbył się ćwierćfinał konkursu Miss Polski 2018. W konkursie wzięły udział Marlena Tokarewicz z Wilcząt oraz Ola Bogdan z Braniewa, obie dziewczyny przeszły do półfinału Miss Polski 2018.

Do Łodzi przyjechały zwyciężczynie konkursów regionalnych, ich wicemiss, zdobywczynie zielonych kart a także kandydatki, które trafiły do konkursu po przez zgłoszenia internetowe.

Przypomnijmy, Ola Bogdan ma 20 lat . Jest studentką I roku kosmetologii. Aktualnie pracuje w jednej z trójmiejskich galerii handlowych. W marcu zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur 2018. Z koeli Marlena Tokarewicz ma 21 lat pochodzi z Wilcząt koło Pasłęka, interesuje się zdrowym trybem życia oraz sportem. W konkursie Miss Warmii i Mazur 2018 zdobyła tytuł Wice Miss Warmii i Mazur 2018.

Tegoroczny casting jak co roku pokazał duże zainteresowanie konkursem Miss Polski, a jurorzy ostatecznie zdecydowali, że dalszą szansę na koronę najpiękniejszej Polki i szansę udziału w kolejnym etapie konkursu, mają 40 piękności.

Z lewej Marlena Tokarewicz, z prawej Ola Bogdan

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze