Zderzenie Opla z Yamahą na Żyrardowskiej. Kobieta trafiła do szpitala. Dziś, 9 czerwca kilka minut przed godziną 18.00 na ulicy Żyrardowskiej doszło do wypadku drogowego – samochód zderzył się z motocyklem.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy. Ratownicy medyczni przetransportowali karetką do szpitala jedną osobę.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą wypadku jest kierująca samochodem marki Opel, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu motocyklowi.

W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiała jedna osoba – kobieta, pasażerka motocykla.  Decyzją ratowników medycznych została odwieziona do szpitala, jej stan nie zagraża życiu.

Na miejscu przez około 30 minut trwały utrudnienia w ruchu, strażacy kierowali ruchem – ruch wahadłowy, po niespełna 30 minutach ulica została odblokowana dla kierowców.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze