Zwłoki kobiety w mieszkaniu przy Szkolnej. W mieszkaniu przebywał syn! Wczoraj, 2 czerwca służby ratunkowe ujawniły w jednym z mieszkań przy ulicy Szkolnej zwłoki kobiety, w mieszkaniu przebywał 28-letni mężczyzna, podczas czynności okazało się, że to syn zmarłej kobiety.

Służby ratunkowe wezwali sąsiedzi, którzy wskazywali na okropny fetor, który dochodził z jednego z mieszkań przy ulicy Szkolnej.

Na miejscu pracowała straż pożarna, policja oraz prokurator. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Jakubem Sawickim, rzecznikiem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Elblągu:

– „Do takiej interwencji doszło wczoraj około godziny 19 przy ulicy Szkolnej. Po wejściu do mieszkania znaleziono zwłoki 62-letniej kobiety, zwłoki były w znacznym stopniu rozkładu” – informuje nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu.

„W lokalu przebywał jej 28-letni syn. Mężczyznę odwieziono na oddział psychiatryczny, policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tej tragedii”  – dodaje Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze