Chodzi o zabawę w najnowszym pokoju zagadek Escape House Elbląg pt. Babcia Jaga. Tym razem wcielamy się w rolę detektywów. Zadaniem graczy jest rozwikłanie zagadki, gdzie ukryte były zaginione dzieci, które zła Babcia Jaga przetrzymywała w swoim domu.

Tak jak w każdym tego typu Escape Room’e chodzi o to aby rozwiązując zagadki, odkrywać kolejne pomieszczenie a na samym końcu znaleźć drzwi kończące zabawę. Babcia Jaga to kolejne rewelacyjne miejsce do wspólnej zabawy ze znajomymi, organizacje urodzin dla nastolatków oraz wieczorków kawalerskich i panieńskich. W domu Babci Jagi możemy bawić się od 2 do 6 osób.

Dzisiaj ekipa Escape House Elbląg przetestowała ostatecznie dom Babci Jagi i wiemy, że nie było wcale tak łatwo. Kilkadziesiąt zupełnie nowych, autorskich zagadek stawiają wysoko poprzeczkę przed przyszłymi graczami. Rezerwuj dom Babci Jagi już dziś klikając tutaj.

Co jeszcze czeka na Was w Escape House Elbląg?

VRoom – najnowsza forma zabawy dla wszystkich

Ekipa Escape House Elbląg, serdecznie zaprasza do swojego najnowszego pokoju wirtualnej rzeczywistości.

Jedną z wielu atrakcji tego pokoju będzie możliwość sprawdzić jak to jest „naprawdę” (wirtualnie) kierować bolidem formuły 1. Nie będzie to jednak zwykły pokój wirtualnej rzeczywistości, ponieważ w rękach poczujemy prawdziwą kierownicę, pedały gazu i hamulca oraz dźwignie zmiany biegów (oczywiście wiatr we włosach też).

Pokój VRoom – to również kolejna opcja na zorganizowanie (i to w małych grupach do 5 osób) GAMEINGOWYCH Urodzin. Idealna impreza dla fanów gier w wirtualnej rzeczywistości.

Cena za dwie godziny zabawy urodzinowej w pokoju VRoom (pod opieką animatora) to tylko 150 zł. Rezerwuj już dziś urodziny dla swojego dziecka – tel. 780 123 056 lub www.escapehouse.elblag.pl

Od prawie dwóch lat z powodzeniem funkcjonuje pokój wirtualnej rzeczywistości – VR Room. Przeczytaj co w nim może Cię spotkać.

Niesamowite emocje tylko w pokoju VR. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i bądź kim chcesz. Kilkadziesiąt torów kolejek z lunaparków całego świata, realistyczne strzelanki, skoki, latanie, boks, co tylko chcesz … – to jest rozrywka na najwyższym poziomie. Od prawie dwóch lat w Escape House Elbląg funkcjonuje pokój VR czyli „wirtualna rzeczywistość”. VR Room to niezwykłe doświadczenia, dzięki najnowocześniejszej technologi możemy zobaczyć rzeczy niesamowite.

Wirtualna Rzeczywistość – określenie to w ostatnim czasie eksplodowało dzięki rozwojowi technologi. Jak nigdy dotąd możliwe jest przeniesienie się w miejsca nieosiągalne w fizycznym świecie. Najnowocześniejsza technologia gogle HTC VIVE oraz potężne stacje obliczeniowe zbudują dla państwa niezapomniane doświadczenie. Najlepiej pobawicie się w 2 lub 3 graczy. Czeka na Was kilkadziesiąt gier, niezapomniane i niezwykle realne przeżycia. Spróbuj skoczyć z dachu albo poćwiartuj zoombiaka. Takie wrażenia tylko w Escape House Elbląg.

Dr Mortis – ostatnia szansa ucieczki przed złym doktorem

Za kilka tygodni Escape House Elbląg zamyka swój pierwszy pokój, czyli pokój złego doktora. Jeśli nie mieliście szansy jeszcze go odwiedzić to już naprawdę ostatni dzwonek. Oczywicie zamknięcie pokoju oznacza tylko jedno – przebudowę i stworzenia kolejnych pokoi, pełnych niesamowitych wrażeń. Nowe scenariusze są już zaplanowane teraz tylko realizacja.

Pokoje zagadek oraz pokoje wirtualnej rzeczywistości znajdują się w kompleksie ESCAPE HOUSE Elbląg, przy ul. 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II – piętro) . Rezerwacje tel. 780 123 056.

Aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji wszystkich pokoi znajdziecie na stronie: www.escapehouse.elblag.pl

Komentarze