Miało być Porto55, będzie najwyższy budynek. Budowa ruszy już w czerwcu! 4 czerwca 2018 roku ruszy inwestycja Regal Park flat & business, w tym dniu ruszy również przedsprzedaż mieszkań.

„Nasza inwestycja to połączenie funkcji: mieszkalnej i biznesowej” – informuje REGAL PARK flat & business na swojej stronie.

„Regal Park to w ciągu ostatnich lat jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Elblągu. Już w niedługim czasie stanie się wizytówką naszego miasta. Regal Park – Królewski Park, to połączenie funkcji mieszkalnej, biznesowej i poprzez otaczające inwestycję tarasy oraz przyległy park, funkcji wypoczynkowej. Piętnaście kondygnacji w tym czternaście nadziemnych i jedna podziemna powoduje, że będzie to najwyższy budynek mieszkalny usytuowany w centrum miasta. Nasza inwestycja realizowana u zbiegu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej, to również nowa jakość budownictwa w Elblągu. Budynki swoją architekturą i funkcją będą spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów” – czytamy dalej w zapowiedzi inwestycyjnej.

Inwestycja powstaje u zbiegu ul. Nowowiejskiej i Królewieckiej.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze