Zaginął policjant, trwają poszukiwania! W Szczytnie (woj. warmińsko-mazurskie) trwają poszukiwania zaginionego policjanta. 36-latek uczestniczył w kursie podstawowym w Wyższej Szkole Policji.

Jak poinformowała podkomisarz Ewa Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zaginięcie 36-letniego funkcjonariusza policji zgłosił przedstawiciel uczelni w momencie gdy mężczyzna nie pojawił się na zajęciach.

W akcję poszukiwania mężczyzny zostali zaangażowani zarówno policjanci jak i strażacy.

„Sprawdziliśmy miejsca, w których był widziany po raz ostatni. Dokonaliśmy sprawdzenia także szpital, dworca, hosteli, pensjonatów i innych miejsc noclegowych na terenie naszego miasta. Sprawdzamy też monitoring miejski. Do poszukiwań zaangażowaliśmy też strażaków, którzy wczoraj i dzisiaj działają na terenie jeziora Domowego Małego, wykorzystują specjalistyczny sprzęt” – dodaje podkomisarz Ewa Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Zaginiony funkcjonariusz policji ostatni raz widziany był w czwartek, 24 maja.

AKTUALIZACJA: Strażacy wydobyli przed godz. 16.30 ciało z Jeziora Małego Domowego w Szczytnie. Niestety, jest to poszukiwany od kilku dni 36-letni słuchacz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze