20-latek z Elbląga spowodował ciężki wypadek przed Helem. Lądował śmigłowiec

0
2747

20-latek z Elbląga spowodował ciężki wypadek przed Helem. Lądował śmigłowiec. Do tego poważnego wypadku doszło w miniony wtorek, 22 maja na drodze wojewódzkiej nr 216 przed Helem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w stronę Juraty 20-letni mieszkaniec Elbląga zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena.W wyniku wypadku 4 osoby zostały poszkodowane. Na miejscu wypadku pracowała policja, straż pożarna oraz Pogotowie. Na miejscu lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego:

– „Wstępnie ustalono, że 20-letni mieszkaniec Elbląga jadący oplem w kierunku Juraty z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu” – poinformowała st. sierż. Ewa Bresińska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Pogotowie przetransportowało w sumie 4 osoby do szpitala, najbardziej w zdarzeniu ucierpiał 32-letni kierowca volkswagena, w stanie ciężkim zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

Zdjęcia OSP Hel

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze