„Węzina wita”. Mazda wypadła z drogi i zatrzymała się tuż przed wodą. Dziś, 22 maja około godziny 20.20 w miejscowości Węzina doszło do niebezpieczniej kolizji drogowej.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazd. Ratownicy opatrzyli osoby podróżujące samochodem.

Samochodem podróżowały 3 osoby, dwie kobiety oraz dziecko. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń, ratownicy najprawdopodobniej przetransportują dziecko do szpitala na badania.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letnia kierująca pojazdem marki Mazda jadąc w kierunku miejscowości Węzina nie dostosowała prędkości, na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, w wyniku czego prowadzony przez nią pojazd wypadł z drogi i zatrzymał się tuż przed wodą. Do kolizji doszło przed tablicą – „Węzina wita”.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, kierująca była trzeźwa, zostanie ukarana mandatem.

Na miejscu przez około 20 minut droga była zablokowana, w tej chwili nie ma większych utrudnień.

„Węzina wita”. Mazda wypadła z drogi

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze