Wypadek w Zajączkowie. Zderzenie motorowerzysty z samochodem

0
2051

Wypadek w Zajączkowie. Zderzenie motorowerzysty z samochodem. Dziś, 19 maja po godzinie 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 504, na wysokości miejscowości Zajączkowo doszło do wypadku drogowego – motorower zderzył się z samochodem osobowym.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna, oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy, ratownicy medyczni opatrzyli poszkodowanych, rannego motorowerzystę przetransportowali karetką do szpitala.

„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motorowerem wyjeżdżając z miejscowości Zajączkowo w lewo na drogę wojewódzką nr 504 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Fromborka Seatowi Ibiza w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów” – powiedział nam pracujący na miejscu zdarzenia sierżant Mateusz Sławiński z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Seat Ibiza próbując uniknąć zderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, uderzając w drzewo wypadł z drogi. Obaj kierujący trzeźwi ” – dodał w rozmowie z nami sierżant Mateusz Sławiński

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Zdjęcia

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze