Jedzenie na kółkach wraca do Elbląga. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Elbląga! Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe!

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami. Organizatorzy zaprosili blisko 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już odwiedziły Elbląg podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
– strefa dla dzieci,
– strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
– zawody kulinarne z nagrodami,
– gra terenowa dla dzieci i rodziców z nagrodami,
oraz wiele więcej.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Elblągu.

Już teraz planujcie smaczny weekend majowy z food truckami.

Data: 2-3 czerwca 2018 r.
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Plac Jagiellończyka w Elblągu
Wstęp bezpłatny.

Partnerzy:
Dobre Moce Baltica
Browar Amber

O festiwalu:
Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu.

Red.

Komentarze