Jutro po raz pierwszy w Elblągu dzień z iluzją! Jutro, 19 maja po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie magiczne wydarzenie – I Elbląski Dzień z Iluzją.

Wydarzenie będzie podzielone na dwa występy, jeden będzie przeznaczony dla dzieci i młodzieży, rozpocznie się o godzinie 15.30 drugi zaś będzie przeznaczony dla dorosłych i młodzieży, ten rozpocznie się o godzinie 18.00, wszystko będzie miało miejsce w sali JUMP FITNESS na Bulwarze Zygmunta Augusta 12.

Na pierwszy występ dzieci do lat 10 wejdą za darmo, młodzież (10+) za 5 zł, z kolei dorośli za 10 złotych, cena na drugi występ wynosi 15 złotych –  rezerwacje oraz zapytania można składać pod numerem: 662 197 326.

Czwórka Iluzjonistów pragnie przedstawić Wam show jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Co takiego wydarzy się w tym dniu? Na sam początek dwie godziny pokazu przeznaczonego dla wszystkich, zarówno tych małych jak i tych dużych. Przychodźcie całymi rodzinami – zachęcają iluzjoniści.

Czeka Was potężna dawka humoru, iście magiczne chwile i na wskroś zaskakujące momenty. Wieczorem zaś, zapraszamy osoby dorosłe, które pragną zobaczyć na żywo siłę przewidywania przyszłości, odkryć iluzję mentalną, momentami śmiać się do rozpuku, by za chwilę móc doświadczyć czegoś czego nie da się w żaden logiczny sposób wytłumaczyć. Przyjdźcie, zobaczcie to wszystko i jeszcze więcej – czytamy w zapowiedzi magicznego wydarzenia.

Wideo

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze