Pomóż nam stworzyć w Elblągu Podwórko Talentów Nivea. Do 21 czerwca można głosować na Podwórka Talentów Nivea. Do akcji została zgłoszona Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki przy ulicy Zajchowskiego.

Na Szkołę Podstawową nr 12 do tej pory oddano 846 głosów. Oddać głos można bezpośrednio klikając tutaj – do czego gorąco Was zachęcamy!

Polacy uwielbiają spędzać czas razem ze swoimi rodzinami, dlatego już od 17 lat NIVEA wspiera ich w pielęgnowaniu wspólnie spędzanego czasu, zachęcając do rodzinnej zabawy, a także wspierając rodziców w rozwoju talentów ich dzieci.

Po ogromnych sukcesach akcji Podwórka NIVEA w poprzednich latach, w tym roku po raz kolejny pragniemy rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. To nasz stały i długofalowy cel w pielęgnowaniu rodzinnej bliskości. Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką.

Dzięki tym jedynym w swoim rodzaju miejscom podarujemy rodzinom z całej Polski i lokalnym społecznościom niekończące się pomysły na kształtowanie talentów dzieci i jakościowe spędzanie wolnego czasu.

Podwórko NIVEA – Warto zawalczyć!

Podwórka Talentów NIVEA to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu.

W 3 strefach każde z dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą!

Oddaj głos na Podwórko NIVEA w Elblągu

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze