Finaliści You Can Dance w Elblągu. Open Dance Workshop Tour to cykl otwartych warsztatów tanecznych w Polsce z najlepszymi tancerzami – instruktorami – choreografami.

Już w sobotę 26 maja do Elbląga zawita największa trasa taneczna w Polsce – Klaudia&Majkel Open Dance Workshop Tour.

Naszym celem jest podnosić kwalifikacje taneczne pod okiem zawodowych instruktorów tańca oraz integracja lokalnej społeczności. Na warsztatach nie ma podziału ze względu na szkołę tańca czy placówkę do której tancerze przynależą. Dzięki naszemu projektowi chcemy pokazać, że taniec to jedność – informują organizatorzy.

Warsztaty z Klaudią Antos oraz Michałem Kalcowskim to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają już coś wspólnego z tańcem lub chcą doświadczyć czegoś zupełnie nowego – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

MIEJSCE:

Endorfina Fit
Ul. Stefana Żeromskiego 2, 82-300 Elbląg

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

9:00 – 9:15 rejestracja uczestników
9:15 – 9:20 otwarcie warsztatów
9:20 – 10:35 Klaudia Antos
10:45 – 12:00 Michał Kalcowski
12:15 – 13:30 Klaudia & Michał – COLLABO
13:30 – 13:45 spotkanie z tancerzami i zdjęcia na ściance

PROWADZĄCY WARSZTATY:

KLAUDIA ANTOS

Finalistka 9 edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”

To istny wulkan streetowej energii, która miłość i pasję do tańca ma we krwi. Jest instruktorką i choreografem w stylach: hip-hop, new age. Tańczy od 9 roku życia. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce szkoląc się u najlepszych: Brian Friedman, Diana Matoss, Stephan Reynolds, Nicolas Huchard, Andrew Baterina, Cj Salvador, Denzel Chisolm, Andye J, Hanagami, Marissa Osato, Jonte.

Jako tancerka ma na swoim koncie już wiele sukcesów i niesamowitych doświadczeń związanych z pracą przy programach telewizyjnych, festiwalach i tanecznych evantach. Występowała między innymi w „The Voice of Poland”, „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami!”, „APLAUZ APLAUZ!”, „Idol” oraz „Jaka to melodia”, a także w teledyskach takich artystów jak: Ewa Farna, Doda czy Honey. Może również pochwalić się, współpracą na scenie z takim gwiazdami jak: Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Kate Ryan.

MICHAŁ KALCOWSKI

Finalista 9 edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”

Pochodzi z Bierutowa. Miłość do tańca odziedziczył po mamie – instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się oglądając teledyski w telewizji. Szybko odkrył, że taniec sprawia mu ogromną przyjemność. Jego pasja stała się nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale przede wszystkim niezbędnym elementem życia.

Ma na koncie wielokrotne Mistrzostwo Świata i Europy w tańcu disco i hip hop. W tańcu towarzyskim zdobył klasę B. Występ w dziewiątej edycji „You Can Dance” nie jest jego pierwszą stycznością z programem. Był na castingach do pierwszej edycji, ale wtedy był za młody by dostać się do programu. W ósmej edycji programu pojechał na warsztaty do Sewilli, ale odpadł w ostatnich eliminacjach. Michał jednak czuł, że występ w finałowej 14 to jego przeznaczenie i postanowił, że będzie próbował do skutku. I wreszcie w dziewiątej edycji show, nadszedł jego czas!

Red.

fot. polskieradio.pl

Komentarze