Postawa Pana Adriana z Elbląga godna podziwu, rodzina dziękuje! Wczoraj, 14 maja zaginął 17-letni mężczyzna, rodzina zgłosiła zaginięcie na policji oraz poprosiła nas o wystosowanie apelu.

„Zaginął 17-latek. Ostatni raz widziany w okolicach Huzarskiej – Zagonowej . Miał na sobie białą koszulkę i spodenki dżinsowe..Szuka go policja. gdyby ktoś gdzieś go widział proszę o pilny kontakt i telefon” – napisała do nas Czytelniczka.

Po otrzymaniu zgłoszenia od razu wystosowaliśmy pilny komunikat o zaginięciu, prosząc naszych Czytelników o pomoc, natychmiastowe działania podjęła również policja, dokładne informacje o zaginionym mężczyźnie otrzymały wszystkie patrole pełniące służbę, oraz policjanci kryminalni, którzy jeździli z mamą 17-latka.

Niespełna godzinę po naszym komunikacie na numer do siostry zaginionego 17-latka (był podany w naszym komunikacie) zadzwonił mężczyzna, który widział zaginionego na elbląskim dworcu, na miejsce udała się mama 17-latka wraz z policjantem kryminalnym.

„Brat się odnalazł dzięki Panu Adrianowi Albrecht, chciałam mu oficjalnie podziękować za to, że po prostu z czystej ciekawości postanowił wrócić na dworzec i sprawdzić, czy brat tam jest. Mało tego stał i go obserwował aby nic się nie stało. Mało jest takich ludzi w dzisiejszych czasach . Dziękuję raz jeszcze” – powiadomiła nas siostra zaginionego 17-latka.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze