Pijana wjechała w samochód na Słonecznej. Mówiła, że jest na lekach. Dziś, 15 maja około godziny14.00 na ulicy Słonecznej doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych – Volvo i Mercedes.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście w wyniku kolizji pojazdów nikt nie odniósł obrażeń.

Na miejscu okazało się, że kobieta kierująca pojazdem marki Mercedes jest nietrzeźwa, kobieta tłumaczyła, policjantom, że jest po lekach, jednak badanie alkomatem wykazało u niej ponad 2 promile.

„Wcześniej otrzymaliśmy zgłoszenie, że kierująca pojazdem marki Mercedes może poruszać się samochodem w stanie nietrzeźwości” – powiedział w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„52-letnia kierująca została zatrzymana przez funkcjonariuszy policji, teraz kobieta odpowie przed sądem nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, ale także za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości” – dodaje w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

W samochodzie kobiety jako pasażer przebywał także starszy mężczyzna.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu na miejscu prowadzą czynności, występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Pijana wjechała w samochód na Słonecznej – zdjęcia

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze