Śmiertelny wypadek w Komorowie Żuławskim. Szczegółowe informacje. Wczoraj, 13 maja kilka minut przed godziną 10.00 na starej siódemce, na wysokości miejscowości Komorowo Żuławskie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w wyniku którego mężczyzna zginął na miejscu.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy stwierdzili zgon 70-letniego kierowcy Skody. Informowaliśmy Was o tym na bieżąco tutaj.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ustalili, że 70-letni jechał od Przezmarka w stronę Pasłęka, na skrzyżowaniu na wysokości miejscowości Komorowo Żuławskie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi ciężarowemu, który jechał w stronę Elbląga.

W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa doszło do zderzenia bocznego, samochód ciężarowy uderzył w bok samochodu od kierowcy, uderzenie było na tyle mocne, że pojazd marki Skoda wypadł z drogi.

W wyniku odniesionych obrażeń 70-letni kierowca Skody poniósł śmierć na miejscu, Skodą podróżowała również 68-letnia pasażerka, która została zabrana do szpitala, była przytomna.

Samochód ciężarowy posiała ostródzkie tablice rejestracyjne, z kolei Skoda była kupiona w Elblągu.

Śmiertelny wypadek w Komorowie Żuławskim

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze