Dziecko zamknięte w Lombardzie. Szokujące kulisy! Dziś, 11 maja po godzinie 17.00 policja otrzymała zgłoszenie o dziecku zamkniętym w Lombardzie przy ulicy Grunwaldzkiej, policję wspierała straż pożarna.

Ze zgłoszenia wynikało, że w zamkniętym Lombardzie przebywa chłopczyk. Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji oraz straż pożarna. Zgłoszenie i interwencję funkcjonariuszy policji potwierdził w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Na bieżąco informowaliśmy Was o tym tutaj.

Według informacji jakie udało nam się pozyskać od naszego informatora wynika, że chłopiec w Lombardzie zamknięty był przez około 3 godziny, jego mama podczas tego czasu miała robić zakupy.

„Ta pani ma już przyznanego kuratora w sprawie zaniedbania dzieci. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Elblągu” – mówi w rozmowie z nami nasz informator.

Ostatecznie chłopczyk został przekazany mamie, policjanci będą teraz wyjaśniać w jaki sposób chłopiec znalazł się sam bez opieki w zamkniętym Lombardzie.

Do tematu będziemy wracać!

Dziecko zamknięte w Lombardzie – zdjęcia

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze