3 urodziny Centrum Handlowego Ogrody już w niedzielę. W najbliższą niedzielę, 29 kwietnia Centrum Handlowe Ogrody obchodzą swoje 3 urodziny, warto podkreślić, że urodziny przypadły na jedyną niedzielę w kwietniu, w której nie ma zakazu handlu.

W niedzielę, 29 kwietnia, z okazji swoich trzecich urodzin Centrum Handlowe Ogrody zaplanowało wielką rodzinną zabawę z wieloma niespodziankami. Tego dnia dzieci będą mogły spędzić czas w wiosce Asteriksa i Obeliksa, a dorośli skorzystać z porad stylistki i odebrać bony na zakupy.

Główną nagrodą w urodzinowym konkursie, który rozpoczął się 17 kwietnia, jest 6-dniowa wycieczka do paryskich parków rozrywki.

29 kwietnia to jedyna handlowa niedziela w tym miesiącu. Tego dnia w Centrum Handlowym Ogrody będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale też skorzystać z licznych atrakcji związanych z pojawieniem się w Centrum komiksowych bohaterów – Asteriksa i Obeliksa. Najmłodsi Goście, po przejściu przez bramę do bajkowego świata, otrzymają nowe galijskie imię. Spotkają tam swoich ulubionych bohaterów i będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia, wziąć udział w quizie z nagrodami oraz pograć w gry związane z postaciami.

W specjalnie przygotowanej scenografii – drzewie dawnych bogów – mali uczestnicy zabawy będą mieli okazję obejrzeć filmy i poczytać komiksy o przygodach Asteriksa i Obeliksa. W dedykowanej strefie, w domu wodza Asparanoiksa, dzieci nauczą się rysować galijskich wojowników i stworzą swój własny komiks.

Podczas urodzinowej imprezy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, w którym główną nagrodą jest 6-dniowa wycieczka do paryskich parków rozrywki dla 4-osobowej rodziny. Już teraz można zgłaszać się do pierwszego etapu konkursu. Szczegóły dostępne są na stronie www.centrumogrody.pl. Na stronie można również zapoznać się z regulaminem akcji „Bony za zakupy” – Klienci, którzy w niedzielę 29 kwietnia zrobią zakupy za minimum 100 zł, będą mogli odebrać na stanowisku promocyjnym przy salonie Empik bon o wartości 20 zł na kolejne zakupy w wybranych sklepach.

Dodatkowo w niedzielę będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji stylistki w ramach comiesięcznej akcji „Pogotowie Modowe”. W niedzielę, 29 kwietnia, Ana Pelicana zaprasza do salonów Big Star i Lee/Wranagler.

Zwieńczeniem urodzin będzie wieczorny pokaz laserowy z muzyką i urodzinowy tort.

Więcej wiadomości z serwisu „Społeczeństwo” znajdziesz TUTAJ.

Komentarze