Zjadł hot-doga i przyjechała policja. Zatrzymany w Komorowie Żuławskim!

0
2323

Zjadł hot-doga i przyjechała policja. Zatrzymany w Komorowie Żuławskim! Podczas weekendu elbląska policja zatrzymała 5 nietrzeźwych kierowców, rekordzistą okazał się motocyklista, który wydmuchał 1,5 promila.

Wczoraj, 15 kwietnia około godziny 20.00 Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym motocykliście.

Motocyklista zatrzymał się na stacji paliwowej w Komorowie Żuławskim, tam zamówił sobie hot doga. Po otrzymaniu podejrzenia nietrzeźwości Dyżurny KMP w Elblągu natychmiast wysłał na miejsce patrol policji.

Funkcjonariusze policji zatrzymali motocyklistę. Badanie alkomatem potwierdziło, że jest w stanie nietrzeźwości, mężczyzna wydmuchał 1,5 promila. Podczas policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania jednośladem. Teraz sprawą zajmie się sąd, za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

5 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z elbląskich ulic

Funkcjonariusze ruchu drogowego podczas weekendu zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Wczoraj przy ul. Kościuszki patrol ruchu drogowego zatrzymał kobietę kierującą vw golfem. Wynik badania to 0,84 promila.

Policjanci dokonali ponad 300 kontroli drogowych. Ujawnili 61 przekroczeń dozwolonej prędkości oraz zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym:

– „Jeden z kierujących był zatrzymany do kontroli przy ul. Łęczyckiej gdy jechał mając na prędkościomierzu 99 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 40. Drugi jechał ulicą Nowodworską z prędkością 106 km/h czyli o 56 km za szybko. Obaj otrzymali 500 złotowe mandaty oraz zatrzymano im na 3 miesiące prawo jazdy” – poinformował kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Więcej wiadomości z serwisu „Na Sygnale” znajdziesz TUTAJ.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze