Kupił go 2 dni wcześniej za 700 zł. Szokujące fakty ws wypadku Pasłęk-Morąg

0
4628

Kupił go 2 dni wcześniej za 700 zł. Szokujące fakty ws wypadku Pasłęk-Morąg. 7 kwietnia około godziny 21.00 na drodze wojewódzkiej nr 527 doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu zginął 22-letni mężczyzna.

Fakty dotyczącego tego wypadku szokują. Przypomnijmy w wypadku na miejscu zginął 22-letni mężczyzna, natomiast 23-letni kierujący trafił do szpitala z licznymi złamaniami.

Jak mówił nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu szpitalne badanie wykazało u kierującego, że jest nietrzeźwy, miał 2,6 promila. Policja będzie jednak jeszcze weryfikować szpitalne wyniki.

„Policjanci odkryli w jego kieszeni tabletki ecstasy, podczas policyjnych czynności okazało się również, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów” – mówił nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Na tym szokujące ustalenia się nie kończą, bowiem jak się okazuje 23-latek dokonał zakupu samochodu dwa dni przed wypadkiem. Samochód kupił za 700 złotych. Tego samego dnia został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu…

Więcej wiadomości z serwisu „Na Sygnale” znajdziesz TUTAJ.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

fot. Straż Pożarna w Elblągu.

Reklamy

Komentarze