Elblążanka oszukana przez sklep internetowy. Sprawę wyjaśnia policja

0
722

Elblążanka oszukana przez sklep internetowy. Sprawę wyjaśnia policja. Klientka jednego z internetowych sklepów zgłosiła na policję fakt kupna telefonu i wpłaty wspomnianej kwoty oraz to, że zaraz po wpłaceniu pieniędzy urwał się kontakt ze sprzedającym.

Do tej pory kobieta nie otrzymała ani telefonu ani zwrotu pieniędzy. Policja w Elblągu przyjęła zgłoszenie od kobiety i prowadzi w tej sprawie postępowanie. Policjanci ostrzegają przed dokonywaniem transakcji obarczonych dużym ryzykiem oszustwa.

Policjanci przyjęli podczas weekendu zgłoszenie dotyczące także kradzieży telefonu – „mężczyzna zgłosił kradzież telefonu o wartości 300 złotych, który pozostawił w widocznym miejscu w zaparkowanym i… otwartym samochodzie przy sklepowym parkingu. Było to przy ul. Rawskiej” – wyjaśnia kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Weekend w policyjnych statystykach

Elbląscy policjanci w czasie weekendu interweniowali 218 razy. Funkcjonariusze prewencji skontrolowali blisko 30 pojazdów i wylegitymowali 513 osób. Pozwoliło to na zatrzymanie 4 poszukiwanych. Do wytrzeźwienia przewieziono 27 nietrzeźwych. Policjanci z ruchu drogowego pracowali przy obsłudze 17 kolizji drogowych.

Więcej wiadomości z serwisu „Na Sygnale” znajdziesz TUTAJ.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze