Szalona jazda po „berlince”. Kierowca był nietrzeźwy!

0
1267

Szalona jazda po „berlince”. Kierowca był nietrzeźwy! Funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd na drodze S-22 marki Mercedes w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości.

Od kierującego policjanci wyczuli alkohol. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj ( 12.04.2018 r. ) policjanci drogówki w trakcie pełnionej służby kontrolowali prędkość na drodze ekspresowej S-22. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którego kierujący 39-letni mężczyzna, jechał z prędkością 160 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną w tym miejscu prędkość o 60 km/h.

W trakcie czynności policjanci zbadali trzeźwość kierującego. Badanie wykazało, że kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości – miał ponad 0.5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na policyjny parking.

Jeszcze tego samego dnia 39-letni kierujący usłyszał zarzuty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Więcej wiadomości z serwisu „Na Sygnale” znajdziesz TUTAJ.

Źródło: Policja w Braniewie

Reklamy

Komentarze