Elblążanka, która śmiertelnie ugodziła mężczyznę nożem trafiła do szpitala!

0
2214

Elblążanka, która śmiertelnie ugodziła mężczyznę nożem trafiła do szpitala! Jak udało nam się ustalić 55-letnia mieszkanka Elbląga trafiła do WSZ w Elblągu na oddział kardiologiczny, jej stan zdrowia nie pozwala na doprowadzenie do prokuratury.

Wczoraj, 10 kwietnia około godziny 6.00 rano Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu otrzymał informację o kobiecie, która wzywa pomocy. Na miejsce wysłano patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe zastano ugodzonego nożem mężczyznę, który pomimo reanimacji zmarł. Policjanci zatrzymali 55-letnią kobietę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że między 55-letnią kobietą a jej 53-letnim konkubentem doszło do awantury. To podczas niej kobieta miała ugodzić nożem 53-latka. Policjanci zatrzymali 55-latkę oraz zabezpieczyli wspomniany nóż. Na miejsce wezwano prokuratora oraz grupę operacyjno-procesową.

Mężczyzna został ugodzony nożem kuchennym w szyję, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Kobieta miała zostać doprowadzona do prokuratury, tam miała zostać przesłuchania i usłyszeć zarzuty, tak się jednak nie stało, bowiem elblążanka trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Kobieta leży na oddziale kardiologicznym, pilnują ją funkcjonariusze policji z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Jak się dowiadujemy 55-latka najprawdopodobniej zostanie przesłuchana przez prokuratora w szpitalu. Śledczy w najbliższych dniach będą wnioskować o tymczasowy areszt dla kobiety.

Więcej wiadomości z serwisu „Na Sygnale” znajdziesz TUTAJ.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze