Oszukani przez sklep supermedia24.pl. Ważne informacje, które pomogą poszkodowanym w odzyskaniu pieniędzy, które wpłacili za zakup telefonu, którego nigdy nie otrzymali. Sprawą zajmuje się policja.

Na skrzynkę kontakt@expresselblag.pl otrzymujemy zgłoszenia od osób oszukanych przez sklep internetowy www.supermedia24.pl, który oferuje smartfony w atrakcyjnych cenach. Jak się okazuje, osoby, które zakupiły telefon poprzez ten sklep, nigdy go nie otrzymały. Sprawą zajmuje się policja w kilku miastach w Polsce – między innymi w Elblągu.

„W 2011 roku domena www.supermedia24.pl należała do mojej firmy. Dlatego osoby dokonujące zakupu poprzez ten sklep, na podstawie nieaktualnych już danych w CEDiG, mylnie twierdzą, że sklep należy do mnie.” – informuje nas Sebastian Bona-Kuchejda, właściciel firmy SuperMedia24 Polska. Jak dodaje, w 2012 roku, nie odnowił płatności za domenę www.supermedia24.pl i ta została ponownie wystawiona na sprzedaż.

„Od stycznia bieżącego roku domena www.supermedia24.pl i sklep internetowy działający pod tym adresem, należy do firmy zarejestrowanej w UK pod nazwą Smarttestt LTD. Informacje te są ogólnie dostępne a można je sprawdzić na oficjalnych stronach rządowych Wielkiej Brytanii oraz u rejestratorów domen. Dyrektorem i zarazem właścicielem firmy, do której należy sklep www.super4media24.pl jest Jakub Żak. Informacje te przekazałem policjantowi prowadzącemu sprawę w Elblągu.” – dodaje w rozmowie z nami Sebastian Bona-Kuchejda.

Według naszych ustaleń, poszkodowanych przez sklep internetowy może być wiele osób. Co dziwne, sklep www.supermedia24.pl jest promowany przez „Zakupy Google”, stąd wydaje się być rzetelnym.

„Apeluję do wszystkich osób poszkodowanych, aby zgłaszały się drogą mailową do redakcji www.expresselblag.pl, pisząc na adres kontakt@expresselblag.pl. Proszę o załączenie dokumentów potwierdzających zakup smartfona w sklepie www.supermedia24.pl. Informacje i dokumenty przekazane zostaną do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, która sprawą się zajmuje.” – informuje dalej Sebastian Bona-Kuchejda.

Poniżej publikujemy dane dotyczące właściciela domeny/sklepu www.supermedia24.pl oraz dane właściciela firmy zarejestrowanej w UK. Apelujemy o niedokonywanie zakupów w tym sklepie.

Warto wykopać informację poprzez wykop.pl – kliknij tutaj: https://www.wykop.pl/link/4250589/oszukani-przez-sklep-supermedia24-pl-wazne-informacje/

Oszukani przez sklep supermedia24. Ważne informacje dla poszkodowanych
Oszukani przez sklep supermedia24. Ważne informacje dla poszkodowanych

Więcej wiadomości z serwisu „Na Sygnale” znajdziesz TUTAJ.

 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze