Z koronami jej do twarzy. 24 marca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się Gala Miss Warmii i Mazur 2018. Podczas Gali kandydatki walczyły o tytuł Miss oraz Miss nastolatek Warmii i Mazur. O konkursie, jego kulisach ale i sobie samej powiedziała nam Marlena Tokarewicz – I Miss Warmii i Mazur 2018.

Marlena Tokarewicz ma 21 lat pochodzi z Wilcząt koło Pasłęka, interesuje się zdrowym trybem życia oraz sportem. Przez wiele lat trenowała lekkoatletykę. Jak powiedziała nam Marlena, Gala Miss Warmii i Mazur 2018 był jej  pierwszym konkurs piękności. „Bardzo cieszę się z wzięcia w nim udziału” – dodaje.

Na początku chciałbym Ci pogratulować tytułu I Wicemiss Warmii i Mazur, choć nie tylko tego, bo wygrałaś również w konkursie publiczności, pięknej urody oraz w konkursie zorganizowanym przez gazetę internetową portel.pl Czy spodziewałaś się takiego wyniku konkursu?

– Dziękuję bardzo. Absolutnie się nie spodziewałam, że zdobędę aż tyle tytułów! To było dla mnie miłe zaskoczenie, jak również wyróżnienie.

Opowiedz nam jak do tego doszło, że zgłosiłaś się na wybory Miss Warmii Mazur 2018?

– Namawiała mnie do tego rodzina oraz znajomi. Na własnej skórze chciałam się przekonać jak wygląda taki konkurs, dlatego też zgłosiłam się na casting.

Czy taki konkurs wymagał od Ciebie dużo wyrzeczeń, czy może była to czysta przyjemność?

– Była to dla mnie czysta przyjemność. Mimo ciężkich prób, cały czas trwania przygotowań do konkursu sprawiał mi mnóstwo radości. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, dlatego nie wymagało to ode mnie wyrzeczeń.

Jak zareagowali na przyznanie Tobie tytułu Wicemiss Twoi najbliżsi?

– Moi najbliżsi byli wzruszeni, gratulowali mi zdobytego tytułu. Wiem, że trzymają za mnie kciuki w następnych etapach.

Zostałaś Wicemiss Warmii i Mazur 2018, co teraz, jakie są Twoje dalsze plany?

– Moimi dalszymi planami jest udział w kolejnych etapach. Będę starać się jak najlepiej reprezentować nasz region 🙂

Czy jest coś jeszcze o czym marzy Wicemiss?

– Myślę, że o marzeniach głośno się nie mówi, bo mogą się one nie spełnić. Dlatego też pozwolę sobie zostawić to w tajemnicy.

Rozmowę przeprowadził Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny Gazety Express Elblag

Marlenie gratulujemy debiutu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Więcej wiadomości z serwisu „Społeczeństwo” znajdziesz TUTAJ.

Komentarze