„Historia niczym z filmu”. Rozmawiamy z najpiękniejszą elblążanką!

0
1440
fot. Nosarzewski, Express Elblag

„Historia niczym z filmu”. Rozmawiamy z najpiękniejszą elblążanką! 24 marca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się Gala Miss Warmii i Mazur 2018. Podczas Gali kandydatki walczyły o tytuł Miss oraz Miss nastolatek Warmii i Mazur. O konkursie, jego kulisach ale i o sobie samej powiedziała nam Ewelina Maciaszek – II Wicemiss Warmii i Mazur 2018.

Ewelina Maciaszek ma 18 lat, mieszka w Elblągu, na co dzień uczy się w pierwszym Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu, w wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni i doskonali swoją pasję – jeździectwo. Ewelina choć głównego tytułu nie zdobyła, to można powiedzieć o niej, że jest najpiękniejszą elblążanką, bowiem Miss jest z Braniewa, a I Wicemiss pochodzi z Wilcząt.

Na początku chciałbym Ci pogratulować tytułu II Wicemiss Warmii i Mazur, Czy spodziewałaś się takiego wyniku konkursu?

Dziękuję, jest mi bardzo miło. Szczerze mówiąc, to nie. Startując w wyborach Miss Warmii i Mazur 2018 nie nastawiałam się na wygraną. Całe to wydarzenie traktowałam jako nowe przeżycie, przygodę, doświadczenie i możliwość poznania wspaniałych osobowości.

Opowiedz nam jak do tego doszło, że zgłosiłaś się na wybory Miss Warmii Mazur 2018?

– To, że wzięłam udział w tym przedsięwzięciu było zupełnie przypadkowe, historia niczym z filmu – tuż po zejściu z tafli elbląskiego lodowiska, podeszły do mnie Panie organizatorki – P. Anna Samsel i P. Anna Malinowska, przedstawiły mi swoją ofertę i zaproponowały, bym wzięła udział w wyborach Miss Warmii i Mazur 2018. Moja decyzja zapadła w przeciągu zaledwie kilku dni – nie żałuję.

Czy taki konkurs wymagał od Ciebie dużo wyrzeczeń, czy może była to czysta przyjemność?

Konkurs był dla mnie wielką przyjemnością, przygotowania były bardzo zorganizowane, a kandydatki okazały się fantastycznymi dziewczynami, co za tym idzie, bardzo się z sobą zżyłyśmy i wzajemnie pomagałyśmy. Było też wiele wyrzeczeń, próby zajmowały sporo czasu, więc niejednokrotnie trzeba było odmówić sobie chociażby spotkania ze znajomymi, jednak były one bardzo przyjemne.

Jak zareagowali na przyznanie Tobie tytułu Wicemiss Twoi najbliżsi?

(śmiech- przyp przez red.) mimo, że ja nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko i osiągnę tak wysokie miejsce, to moi najbliżsi bardzo mi kibicowali i spodziewali się wyższego tytułu i docenienia.

Zostałaś Wicemiss Warmii i Mazur 2018, co teraz, jakie są Twoje dalsze plany?

– Nie mam konkretnych planów. Na pewno chcę się dalej uczyć i jak co roku osiągać wysokie wyniki w nauce. Jednak na to pytanie nie znam jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to jest życie i może nam przynieść wszystko – zmienić się z dnia na dzień.

Czy jest coś jeszcze o czym marzy Wicemiss?

Mam wiele marzeń i całe życie przed sobą do ich spełniania.

Rozmowę przeprowadził Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny Gazety Express Elblag

Ewelinie życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu oraz spełnienia marzeń, a jeszcze dziś na naszych łamach pojawi się rozmowa z Marleną Tokarewicz I Wicemiss Warmii i Mazur 2018.

Więcej wiadomości z serwisu „Społeczeństwo” znajdziesz TUTAJ.

 

Reklamy

Komentarze